Targi Organikum opierają się na idei zdrowego psycho-fizycznego trybu życia. To dwa pełne dni zdrowia, natury i jogi – jednym zdaniem organiczności życia w jednym miejscu.

Bardzo dogodna lokalizacja w centrum Polski sprawia, że uczestnik targów nie musi nigdzie jeździć, a jedynie wyjść na spacer po własnym mieście. Zadbaliśmy o to, by cała wiedza i wszystko to, co poprawia jakość życia, było w jednym miejscu.

Zadbaliśmy też o dobrą i wręcz niepowtarzalną atmosferę: możesz przyjść i zwyczajnie z nami pobyć.

Stworzyliśmy też Krainę Spokoju – przyjazne miejsce, gdzie poczujesz, że nic nie musisz, ale możesz dowiedzieć się nowych rzeczy, popróbować, powąchać, poskakać i przede wszystkim… wypocząć! Naturalne soki, wygodne siedzenia, zapachy naturalnych kosmetyków i kojąca muzyka podczas wieczornych koncertów i wszystko to z myślą o Tobie.

Dla kogo?

Targi Organikum skierowane są do ludzi poszukujących innego, lepszego i bardziej świadomego stylu życia, interesujących się psychologią, zdrowym odżywianiem, jogą, duchowością i ezoteryką.

Główne obszary na Organikum to:

  • Zdrowie naturalne (m.in. ajurweda, medycnya chińska, apiterapia)
  • Dobre samopoczucie (m.in. techniki relaksacyjne, leżaki & hamaki)
  • Psychologia (m.in. TRE metoda uwalniania traum, psychoterapia przez ciało)
  • Joga & Ruch (m.in. joga nidra, joga powięzi, taniec i zabawa)
  • Duchowość (m.in. samopoznanie, filozofia)
  • Wegetarianizm i weganizm (m.in. lokalne produkty na bazie roślinnej)

Wszystko to znajdziesz u naszych inspirujących partnerów. Będą:

  • Wystawcy ze swoimi stoiskami
  • Wykłady, konferencje i Pokazy
  • Zajęcia praktyczne

Dodatkowo możesz skorzystać z Darmowego Przytulania i kontaktu z innymi, podobnie myślącymi ludźmi!

Na Targach Organikum będzie można nabyć różne produkty, w tym produkty zdrowotne, akcesoria do jogi, naturalne przetwory bez konserwantów, literaturę tematyczną oraz smakować wegetariańskie lub wegańskie potrawy. To świetna okazja do zakupu oryginalnych prezentów świątecznych dla siebie i swoich bliskich!

Dlaczego Targi Organikum?

Organikum to miejsce spotkań i uczynienia człowieka pełnym. Nasze targi łączą ciało z umysłem i duszą – jednym zdaniem budują równowagę.

Na targach znajdziesz wszystkie narzędzia i przybory, które pomogą Ci w utrzymaniu codziennej równowagi:

Może właśnie na targach odkryjesz czego potrzebujesz, aby poczuć w sobie spokój i radość? Radość jest złotym ogniwem, który sprawi, że poczujesz się w pełni zdrowy, zarówno w swoim ciele i umyśle. Radość jest językiem duszy.
Targi Organikum składają się z 6 głównych części:

I – Wykłady ekspertów. Będziesz mógł posłuchać o terapii miodem, pierzgą i mleczkiem pszczelim (apiterapia), najnowszych odkryciach medycyny naturalnej oraz wglądów psychologicznych wiodących na rynku psychologów.

II – Zdrowa Żywność. Będziesz mógł obejrzeć, a nawet popróbować bez zobowiązań setki wspaniałych i zdrowych produktów bez konserwantów i żadnych dodatków zwierzęcego pochodzenia. Poznasz u nas samych wiodących, ekologicznych i lokalnych producentów na rynku polskim i zagranicznym.

III – Naturalne Kosmetyki & Dodatki. Będziesz mógł obejrzeć, powąchać i oczywiście zakupić setki produktów ekologicznych sprzedawców, zaczynając od naturalnych kosmetyków, płynów i kremów poprzez płócienne torby ekologiczne, naturalne wyroby, rzemiosło, ubrania i asortyment do jogi, a na ajurwedyjskich przyborach do higieny kończąc.

IV – Psychologia. Będziesz mógł skosztować różnych form pracy ze swoim umysłem, porozmawiać z psychologiem, dowiedzieć się jakie psychologia zrobiła do dziś postępy i poznać bardzo fajnych ludzi, którzy mogą wskazać Ci drogę do celu. Mogą oni także podzielić się wskazówkami czy wyjaśnić dlaczego pewne rzeczy się dzieją i jak sobie radzić gdy nie dzieje się tak, jakbyśmy chcieli.

V – Zdrowie. Tutaj poznasz najlepszych specjalistów z dziedziny medycyny chińskiej i hinduskiej. Poznasz system uzdrawiania Sujok, narzędzia uzdrawiania medycyny bardziej niekonwencjonalnej oraz będziesz mógł nauczyć się jak dbać o zdrowie wspierając się lokalnymi i wschodnimi ziołami, herbatami i lekami.

VI – Joga & Ruch. Tutaj będziesz mógł zobaczyć na żywo na czym polega akrojoga, jak taniec wpływa na miękkość ciała, będziesz mógł spróbować jeśli tylko chcesz placu zabaw dla dorosłych oraz zobaczyć jak podskoki ulepszają stan zdrowia w 10 minut.

KIEDY:

GDZIE:  Expo XXI, ul. Wystawowa 1, 00-123 Warszawa

 

Jak dojechać?
Nazwa przystanku
Autobus i tramwaj
Mapka samochodowa
Parking:

Kontakt z nami

Odpowiemy tak szybko jak to jest możliwe.

Tekst nieczytelny? Zmień na inny. captcha txt